Рівне Медіа

На Рівненщині п`яного чоловіка не впустили до суду

У Здолбунові співробітники Служби судової охорони не допустили до приміщення суду нетверезого чоловіка.

Сьогодні, 25 травня, до Здолбунівського районного суду намагався пройти чоловік, який за зовнішніми ознаками перебував у стані алкогольного сп’яніння.

На пункті пропуску і охорони співробітники Служби запитали у відвідувача документи, що посвідчують особу, проте у відповідь отримали візитну картку. На уточнююче запитання чи має чоловік будь-які документи той відповів, що не має.

Після тривалого спілкування відвідувач так і не зміг пояснити мету свого візиту до суду, грубіянив та вимагав пропустити його на засідання.

Тож, співробітники Служби викликали поліцейських на місце події для з’ясування усіх обставин та встановлення особи чоловіка. Ним виявився 58-річний житель Здолбунівського району.

За появу в громадському місці у нетверезому стані та дрібне хуліганство поліцейські склали на чоловіка два адмінматеріали за статтею 173 та частиною 2 статті 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники Служби судової охорони Рівненщини вкотре нагадують громадянам, що у приміщенні суду заборонено перебувати у стані алкогольного чи іншого сп’яніння, адже це тягне за собою адміністративну відповідальність.

Читати також