Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині реалізують 9 проектів енергоефективності

http://www.rv.gov.ua

Дев’ять проектів енергоефективності затвердила Конкурсна рада обласного конкурсу. Ініціативи районів та міст майже одноголосно підтримали представники ОДА, депутатського корпусу та громадськості. Головуючі ради – перший заступник голови ОДА Віталій Ундір та перший заступник голови облради Сергій Свисталюк

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ

«Спочатку усі пропозиції були опрацьовані членами конкурсної ради. До цієї роботи також залучалися й фахівці, які знаються на енергоощадності. Окрім того, був проведений енергоаудит проектів, адже без цього енергозбереження неможливе. Також усі пропозиції були у вільному доступі на офіційному порталі Рівненської ОДА. Отже, усі мали можливість вивчити проекти, що розглядала конкурсна рада», - каже заступник директора департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Валерій Гуз.

Зокрема, цього року переоснастять системи опалення у рокитнівських дитячій музичній школі та будинку культури, а в Острозі – у гімназії, Музеї книги та друкарства, краєзнавчому музеї.

Також утеплять житловий корпус Тучинського геріатричного пансіонату, що на Гощанщині. Сучасне енергозберігаюче освітлення мають встановити у палатах та кардіологічному корпусі обласної клінічної лікарні.

Енергоощадні розробки будуть реалізовані вже цього року на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів. Їх термін окупності – 5 років. Загальна вартість підтриманих проектів складає 5 мільйонів гривень.

«Громади мають активніше працювати у напрямку енергоефективності. Багато проектів навіть не виносилися на розгляд з причини неякісного написання. І так ще є час на доопрацювання своїх проектів та усунення недоліків», - наголосив перший заступник голови ОДА Віталій Ундір.

Загалом цього року передбачено 15 мільйонів гривень на програму енергоефективності.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також