Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині реалізують ще 5 енергоощадних проектів

http://www.rv.gov.ua

Додатковий перелік затвердила Конкурсна рада обласного конкурсу проектів з енергоефективності. Ініціативи районів та об’єднаної громади одноголосно підтримали представники Рівненської ОДА, депутатського корпусу та громадськості.

«На ІІІ етап конкурсу надійшло 10 проектів, які розглянула Дирекція. В окремих заявках були виявлені недоліки. Саме тому на конкурс представили 5 проектів на 1,5 мільйона гривень, з яких 1,2 мільйони – з обласного бюджету», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Корнійчук.

Так, енергоефективні заходи проведуть на об’єктах Костопільського та Рівненського району, а також в Деражненській ОТГ. А це – школи та позашкільний заклад. Тут встановлять прилади регулювання тепла, а також переведуть котельню на альтернативне паливо. За попередніми підрахунками економія паливо-енергетичних ресурсів від реалізації заходів приблизно складатиме понад 23,3 тисячі кубічних метрів газу.

Загалом у цьому році в рамках програми енергоефективності реалізують 27 енергоощадних проектів. На це спрямують з обласного бюджету 10,8 мільйонів гривень.

Разом з тим, Конкурсна рада висловила кілька пропозицій щодо реалізації програми у наступному році. Так, рекомендовано районам, містам та ОТГ подавати заявки до 15 лютого 2019 року, щоб вже 18 провести засідання Конкурсної ради.

Також підтримали пропозицію внести зміни до програми. Зокрема, передбачити у документі проведення енергоаудиту обласних комунальних закладів та виділити на це 1,5 мільйони гривень.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також