Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині розчищають та посипають дороги

На вихідних перший сніг випав у північних районах області. Для забезпечення безперебійного проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення філії ДП «Рівненський облавтодор» працювали в цілодобовому режимі.

Для забезпечення проїзду ДП «Рівненський облавтодор» на розчистку та посипку дорожнього покриття було задіяно 18 механізмів. Використано 20 т. технічної солі, 164 т. піщано-соляної суміші. 

Рух транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення області забезпечено. 

Служба автомобільних доріг у Рівненській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами області, дотримуватись правил дорожнього руху та зважати на прояви негоди.

Прес-служба САД у Рівненській області

Читати також

09.08.2022 На Дубенщині невідомі зняли з меморіалу прапор України, - очевидці описали порушників

Заявник повідомив, що за зовнішніми ознаками порушниками були діти: вони зрізали мотузку, до якої кріпився прапор. Державний символ порушники залишили на місці, він — не пошкоджений. Окрім того, біля фігури також знаходився й прапор УПА, який, попередньо пошкоджений внаслідок погодних умов Наразі проводиться перевірка, особи правопорушників встановлюються. Обидва прапори вже замінили на нові.