Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині розслідують загадкове вбивство чоловіка та його собаки (ВІДЕО)

На Рівненщині розшукують зловмисника, який до смерті забив чоловіка та його собаку. Збагнути, чому так розправились із чоловіком, не можуть досі. Адже той не мав боргів та ворогів. А з помешкання нічого не зникло. 

Як повідомляє ТСН, вбивство сталось серед ночі біля прибудови. Хтось цеглою розбив вікна. Олексій вибіг на гуркіт. Там його вже чекав вбивця. 

Тіло вранці знайшла сусідка та повідомила родичів, а син викликав поліцію. 

- Множинні удари, нанесені по тім'яній ділянці голови, які знерухомили тіло, після чого відбувся кроволив, - розповідає т.в.о. начальника Рокитнівського відділення поліції Андрій Наконечний. 

Поліцейських вразило, що злочинець забив палицею чоловіка та його собаку Муху. 

- Думаю, що цуценя видавало звуки, які могли викрити злочинця, - додає Андрій Наконечний. 

У селі приголомшені вбивством та не розуміють, хто міг це зробити. Це не було пограбування, адже із помешкання нічого не зникло. Про Олексія сусіди та знайомі говорять, що той завжди ладен був прийти на допомогу іншим. 

Безобідний. Афганець. Про нього ніхто поганого не може сказати, - говорить місцевий житель. 

Олексій жив із песиком у прибудові, доки у квартирі робили ремонт. Інколи випивав, проте покинув цю звичку. Наразі мотив та причетних до злочину встановлюють поліцейські. Водночас ті, хто знали Олексія, почали приглядатись до спільних знайомих. Адже впевнені, що злочин міг вчинити не чужий. 

Читати також