Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині рятувальники похизувалися новим обладнанням та бойовим одягом (ФОТО)

фото - Фейсбук

1 травня на головній площі міста Здолбунова відбулася виставка-презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служб цивільного захисту області та району.

Для гостей та мешканців міста, представниками районної влади спільно з рятувальниками та поліцейськими було організовано свято безпеки, миру, праці та хорошого весняного настрою.

На заході були присутні: заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, заступник начальника ГУ ДСНС області Олег Панюк, начальник Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС Денис Гринюк, начальник Здолбунівського відділення поліції ГУ НП Сергій Криса.    

Розпочався захід із святкої презентації та передачі головою Здолбунівської райдержадміністрації Сергієм Кондрачуком пожежно-рятувального інвентарю та спеціалізованого обладнання для особового складу 18-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Здолбунів. Дане обладнання було привезене з Республіки Польща. Річ утім, що Здолбунівська РДА стала переможцем міжнародного конкурсу проектів розвитку, мова йде про грантовий конкурс Фонду міжнародної солідарності (місто Варшава). Тому рятувальники Здолбунівщини отримала двадцять сучасних пожежних касок, двадцять комплектів спеціального одягу, двадцять пар взуття, а також потужний квадрокоптер останніх моделей, два дизельгенератори, дві бензопили і чотири ліхтарі. Це той випадок, коли пророблена робота з міжнародними партнерами приносить конкретний результат на користь громади. 

Після урочистого вручення обладнання для присутніх мешканців був організований святковий концерт за участь художніх та хореографічних колективів місцевого будинку культури. Проте найбільший акцент уваги приділявся саме маленьким громадянам. Для дітей була організована виставка найсучаснішої рятувальної та поліцейської техніки і обладнання. Дітвора могла досхочу насолодитися перебуванням всередині спецавтомобілів, приміряти бойовий одяг та спорядження працівників екстрених служб, на практиці побачити, як застосовується спецобладнення в роботі рятувальників, пожежників, хіміків, піротехніків, поліцейських. Окремо можна було сфотографуватися зі службовими собаками кінологічного центру ГУ НП, а також на фоні раритетного пожежного кінно-бочкового ходу ХІХ ст. та пожежних велосипедів обласного управління ДСНС. Також діти могли спробувати свої сили у подоланні «дитячої» пожежної смуги перешкод.

Загалом свято безпеки вдалося, пройшло воно весело, цікаво та невимушено, про що свідчили сотні дитячих посмішок та щасливих облич. 

ФОТОГРАФІЇ знаходяться на фейсбуці Головного управління ДСНС України у Рівненській області за посиланням: https://www.facebook.com/MNSRIVNE/?hc_ref=ARQMLih8ykfxkFNaX3B4spU7BpcVvRVC4_5250jK_PPQ1Ttn8joRnU-LN2xId-lZ0Ck&fref=nf

 

Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області 

Читати також