На Рівненщині селяни вже місяць відрізані від цивілізації (відео)

Замість асфальту - вирва глибиною у 10 метрів. Її розкопали самі ж селяни - рятували місяць тому село від великої води, повідомляє Рівне1.

Тут все було повністю водою залите, вода підходила туди. Як би цього не зробили - цей міст і половина села - були б вже десь у Дубровицькому районі. Тому люди були змушені таке зробити, - розповідає мешканець села Томашгород Себастьян.

Вода затопила більше двох сотень гектарів земель. Під воду пішла і городина.

Тут повністю городи були по дві сторони. У людей все затоплено. Річка там і річка тут, геть до лісу, - розповідає пані Тамара.

Та найбільше дісталось жителям села Єльне, що на Рокитнівщині. Через зруйновану дорогу, вони вже майже місяць відрізані від цивілізації. Дістатись у село можна в об'їзд. Щоправда легковому транспорту тут не пройти. Не завжди під силу це й мікроавтобусам.

 

Читайте також