Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині ще сім громад перейшло до ПЦУ

Ще сім релігійних громад на Рівненщині приєднались до Православної церкви України. 

Про це повідомля Рівненська єпархія ПЦУ. 

Так, 15 травня відбулись загальні збори трьох релігійних громад Сарненської єпархії Української Православної Церкви московського патріархату. 

Зокрема збори відбулися у Свято-Покровській громаді м. Сарни (настоятель протоієрей Володимир Басистий), Свято-Михайлівській парафії с. Люхча (настоятель протоієрей Леонід Лазарчук) та Свято-Георгіївській парафії с. Костянтинівка (настоятель протоієрей Степан Стахнюк).

Під час зборів у вищезазначених релігійних громадах, які пройшли з дотриманням норм чинного законодавства, переважною більшістю голосів було прийнято рішення про зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом підпорядкування Управлінню Рівненської Єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) та шляхом внесення відповідних змін до Статуту релігійних громад.

Слід відзначити, що дані релігійні громади возз’єдналися з Православною Церквою України разом із своїми настоятелями.

Крім того в цей же день відбулись загальні збори ще в чотирьох релігійних громадах Рівненської та Сарненської єпархій УПЦ. 

Зокрема збори пройшли в релігійній громаді Свято-Михайлівської парафії Сарненської єпархії с. Кам’янка Рівненського (колишнього Березнівського) району, в релігійній громаді Свято-Дмитріївської парафії Сарненської єпархії села Золотолин Рівненського (колишнього Костопільського) району, в релігійній громаді Свято-Хресто-Воздвиженської парафії Рівненської єпархії с. Вовничі Дубенського (колишнього Млинівського) району та в релігійній громаді Свято-Іовської парафії Рівненської єпархії с. Рудня Дубенського (колишнього Радивилівського) району.

Під час зборів більшістю голосів також вирішили перейти під юрисдикцію ПЦУ. 

Настоятелі цих громади це рішення не підтримали. 

 

 

 

 

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.