Рівне Медіа

На Рівненщині школи працюють без пожежної сигналізації

фото ілюстративне

Рівненською місцевою прокуратурою захищено інтереси вихованців загальноосвітніх навчальних закладів міста

Рівненською місцевою прокуратурою постійно вживаються дієві заходи щодо захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства засобами представницького характеру.

Численні повідомлення в засобах масової інформації про випадки пожеж у дитячих закладах, що призвели до трагічних наслідків, свідчать про актуальність цієї проблеми та нагальність потреби у її вирішенні.

Водночас, перевірки міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області показали, що протягом тривалого часу ряд загальноосвітніх закладів освіти міста Рівне функціонують з суттєвими порушеннями правил пожежної безпеки.

Зокрема, у приміщенні ряду навчальних закладів міста не обладнано систему автоматичної пожежної сигналізації, не забезпечено системою оповіщення про пожежу, посадові особи не пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки тощо.

А тому, з метою реагування та попередження негативних наслідків, місцева прокуратура  звернулася до суду з відповідним позовом зобов’язального характеру до Рівненської міської ради про вчинення певних дії на усунення виявлених порушень.    

Рівненським окружним адміністративним судом позов місцевої прокуратури задоволено у повному обсязі, визнано протиправною бездіяльність міської ради та зобов’язано  місцеву владу вжити заходи, направлені на забезпечення пожежної безпеки у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури

Джерело:https://prokuraturamista.rv.ua/

Читати також