Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині школярам не видаватимуть довідок, якщо в них нема усіх щеплень

Ілюстративне фото

На Рівненщині у зв'язку із спалахом поліеміеліту у Великоомелянській громаді було розпочато вакцинальну кампанію для дітей. Зокрема, мешканців даної громади та всієї області закликали щеплювати своїх дітей, щоб уникнути страшної недуги. 

Наразі у Великоомелянській ТГ вакциновано 75% дітей до 5 років, що менше, ніж потрібно для уникнення поширення інфекції.

Щоб мотивувати громадян вакцинувати дітей, головний санітарний лікар області Роман Сафонов хоче запровадити нововведення щодо видачі довідок школярам.

"Сьогодні-завтра я підпишу документ, в якому буде достатньо чітка вказівка лікувально-профілактичним закладам до початку наступного року не видавати жодної довідки школярам про можливість відвідування шкіл, якщо не зроблено за календарем щеплень всю необхідну вакцинацію", - додав посадовець.

Роман Сафонов закликав батьків вже почати займатися щепленням дітей, щоб не було навантаження у літній період.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.