Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині школярів готують до участі у військово-патріотичній грі (ФОТО)

На Рівненщині розпочато підготовку школярів до участі у військово-патріотичній грі «Джура-Оборонець»

Сьогодні за участю офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» розпочато заходи військово-патріотичного виховання молоді у школах Млинівсього району Рівненської області. Підтримку надає Український інститут національної пам’яті, який забезпечує всім необхідним.

Метою занять зі старшокласниками є донесення до учнів історії нашої держави, важливості її захисту, ролі Збройних Сил України на сучасному етапі. Впродовж зустрічі діти демонстрували знання визначних подій нашої історії, цікавих сторінок біографій визначних постатей, були напрочуд активними.

Як зазначив, звертаючись до присутніх, начальник відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» полковник Олександр Ковальчук, діти – наше майбутнє, й для того, щоб воно відбулося, військовослужбовці Збройних Сил України протистоять агресору вже п’ятий рік поспіль.

За минулий тиждень подібні заходи проведено в десятьох навчальних закладах Дубенського району та міста Дубно. В подальшому зустрічі проводитимуться в інших районах Рівненщини та областях Західного регіону, що знаходяться у зоні відповідальності військ ОК «Захід».

Додатково.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України, від 17 жовтня 2018 № 845, з 2019 року військово-патріотична гра «Джура» проводитиметься за новими програмами, зокрема «Джура-Оборонець», «Джура-Десантник», «Джура-Прикордонник», «Джура-Гвардієць» та «Джура-Поліцейський». Відповідні зміни передбачає нове положення про гру та інші особливості її проведення. Виховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни.

Інформаційна агенція МОУ (м. Рівне)

Підполковник Віктор Шубец

Читати також