Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині школярка пішла з дому і хотіла народити дитину від 27-річного чоловіка (Відео)

15-річна дівчина з Костопільщини рік зустрічалась із чоловіком, майже вдвічі старшим за неї. Її обранцю – 27 і він має кличку «Кримінал». Він працює шліфувальником надмогильних каменів. Заради молодика дитина почала обманювати батьків, закинула навчання тощо. А ефірі молодик розповів, що його батько теж на 12 років старший за маму.

За словами батьків, Сергій – маніпулятор, «вбиває» у голову Іванки свої думки, бажання, а вона по наївності – вірить. Дівчинка навіть заявила про наміри народити від нього дитину. Батьки до чого тільки не вдавались, аби розірвати нездорові стосунки: відбирали телефон, саджали під домашній арешт, водили до психолога і перевозили жити в Рівне.

Потім вони звернулись до відомого проєкту за допомогою.

27-річний Сергій заявив, що спочатку Іванка сама на нього «вішалась», а він був проти, тому що вона малолітня. Однак, згодом щось пішло не так.

Під час ефіру дівчина дізналась, що про їх статеве життя її коханий розповідав друзям. Це стало справжнім ударом для неї. Не стримався і батько – він накинувся із кулаками на Ромео-пенсіонера. Згодом таке ж зробила і бабуся дівчинки. Насамкінець дівчина повернулася в сім'ю, а її мама написала заяву до поліції. Тепер хлопець може потрапити за грати на 5 років.

 

Читати також