Рівне Медіа

На Рівненщині штрафували людей через спалювання сухої трави

фото - Фейсбук

На Костопільщині через спалювання сухої трави органами екологічної інспекції притягнуто до адміністративної відповідальності двоє громадян

05 квітня провідним інспектором Костопільського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області, начальниками караулу ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області, спільно з інспекторами Державної екологічної інспекції Поліського округу було проведено рейд вулицями міста Костопіль . 

Громадян, які самовільно та незаконно випалювали сухі залишки рослинності, згідно «Кодексу України про адміністративні правопорушення», статті 77-1 ’’Самовільне випалювання трави та її залишків’’ було притягнуто до адміністративної відповідальності, у вигляді накладання штрафу в розмірі від 850 до 1200 гривень. Також мешканцям міста було роздано пам’ятки щодо недопущення спалювання сухої трави.

Рівненські рятувальники вкотре звертаються до громадян області дотримуйтесь правил пожежної безпеки та не спричиняйте пожежі у природних екосистемах.

Будьте обережні! Просте дотримання правил пожежної безпеки збереже ваше життя та майно. Пам’ятайте! Пожежу легше попередити ніж загасити.

Головне управління ДСНС у Рівненській області

Читати також