Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині стартував набір бійців до штурмової бригади «Лють»

На Рівненщині стартував набір бійців до об'єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють".

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Розпочався набір в об’єднану штурмову бригаду Національної поліції «Лють» 

Про набір добровольців, бійців,-патріотів, які націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України говорили сьогодні під час брифінгу за участю очільника РОВА Віталія Коваля, начальника ГУНП Олександра Ганжі та командира військової частини 3055 НГУ Сергія Лук’янчикова.  

Нагадаємо, 2 лютого виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко оголосив про початок набору в штурмові бригади МВС — «Гвардія наступу», до яких можуть вступати бійці-патріоти, добровольці, націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. 

Основу цих підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, які мають бойовий досвід. 

Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». 

У Державній прикордонній службі України чекають у бригаді «Сталевий кордон», а в Національній поліції України — у штурмовій бригаді «Лють». 

Бажаючі долучитися можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua звернутися на гарячу лінію, чи подати анкету через Центри надання адміністративних послуг.   

Так, за інформацією очільника ОВА, на Рівненщині визначено п’ять ЦНАПів, які прийматимуть добровольців: два — у Рівному (центральний та Рівненської РВА), у Вараші, Дубні та Сарнах.   

Начальник ГУНП в Рівненській області Олександр Ганжа проінформував про набір у об’єднану штурмову бригаду «Лють». В історії Національної поліції є вже такі полки спеціального призначення, це «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова». Це – бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках.

Бригада «Лють» — це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Національна поліція пропонує: достойну зарплату, додаткові виплати залежно від умов служби, безоплатну меддопомогу і санаторно-курортне лікування, можливість отримати освіту у відомчих вишах під час служби безкоштовно або пільгово; право на отримання житла за рахунок держави, грошову компенсацію за винайм житла; пільги після отримання статусу учасника бойових дій.

Наостанок Сергій Лук’янчиков підкреслив, що набір у «Гвардію наступу» — це не мобілізація, а добровільний набір, спрямований винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями. 

Якщо ви готові долучатися до команди однодумців та разом із ними  захищати свою сім’ю та Україну — ласкаво просимо! Заповнюйте анкету кандидата на сайті nabir.np.gov.ua  або за QR-кодом, звертайтеся до визначених ЦНАПів. 

Номер гарячої лінії для консультацій 0 800 100 020.

Читати також