Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині створили першу в Україні Національну дитячу раду

https://www.rvosvita.org.ua

Рівненщина стала першою областю, де створили Національну дитячу раду при Уповноваженому Президента України з прав дитини. Повідомляє сайт Освіта Рівненщини. 

До її складу увійшли лідери учнівського самоврядування з усієї області. Презентував раду у Рівному Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба.

«Ви –ті, хто буде творити історію України, політику України найближчі 10 років. І те, яким чином сьогодні ви будете впливати на рівні школи, на рівні вашої громади –відобразиться на майбутньому всієї країни. Мені важливо, як уповноваженому Президента, допомагати Главі держави у  формуванні політики, відображати ваші думки. Мені б хотілося, говорити ті речі, які б дійсно захищали ваші права, могли реалізувати право на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист», – звернувся до молоді Микола Кулеба.

Як відзначив перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, реформи не повинні відбуватися без тих, для кого ці зміни робляться, І якраз зараз ці пріоритети змінюються. «Якщо ми щось реформуємо, то результат буде не сьогодні-завтра. Тому дуже важливо чути вашу думку, яка ця країна має бути через 5-10 років».

Рада працюватиме упродовж двох днів. У п’ятницю відбудуться установчі збори Ради та тренінги за участю Уповноважений з прав дитини Миколи Кулеби. Вже завтра лідери учнівського самоврядування побувають в НУ «Острозька академія», проведуть зустрічі з представниками влади та затвердять План своєї діяльності.  

Нагадаємо, Національна дитяча рада була створена в березні 2018 року. Її метою є забезпечення участі дітей та молоді у реформах, які відбуваються в країні, залучення їх до активної участі у житті суспільства, створення умов для самореалізації. Рівненщину у Національній дитячій раді представляє голова Рівненської обласної ради старшокласників «Імпульс» Владислав Корженевський.

«Вірю у плідну роботу на установчих зборах. Надзвичайно приємно вкотре зустрітися із своїми однодумцями – лідерами, знайомими людьми, елітою нашої області і надзвичайно приємно знову зустрітися та поспілкуватися із Миколою Кулебою. Це крута Людина, з яким дитячі та юнацькі мрії стають реальністю!», – поділився враженнями Владислав Корженевський.

Читати також