Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині судили батька трьох дітей, який вкрав сосни у лісництві

Ілюстративне фото

На Рівненщині судили батька трьох дітей, який вкрав заготовлену лісгоспом деревину.

Відомо, що 30 червня цього року обвинувачений, керуючи трактором марки «Dongfeng 244 DHX», прибув на території Зарічненського лісгоспу. Чоловік таємно завантажив на свій причеп частину наявної у вказаному лісовому масиві заготовленої працівниками підприємства деревини породи сосна. Маса вкраденого дерева складала понад 2 м3.

Таким чином чоловік завдав лісництву збитків у розмірі 584 гривень.

Після цього громадянин повіз деревину додому, однак його затримали поліцейські.

У суді чоловік визнав себе винним та відшкодував завдані збитки.

Між лісництвом та обвинуваченим було укладено угоду про примирення. Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді 80 годин громадських робіт. Деревину повернули лісівникам.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.