Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині судили вебкам-модель та адміністраторку порностудії

На Рівненщині судили вебкам-модель та адміністраторку порностудії. 

Як зазначається у вироку Рівненського райсуду, жінки для цього орендували котедж у селі Бармаки та обладнали його всім необхідним. . 

Адміністраторка студії контролювала роботу моделей, надавала вказівки щодо початку та припинення трансляції, складала графіки виходу на «роботу» моделей онлайн-студії, здійснювала виплату грошових коштів моделям, також вона створила для іншої обвинуваченої на web-порталі обліковий запис.

На якому остання "здійснювала вульгарно-натуралістичну, цинічну, самоцільну демонстрацію статевих органів, які не відповідають моральним критеріям, ображають честь і гідність людини, спонукаючи негідні інстинкти, які демонструвала особам, що мали вільний доступ до її сторінки та здійснили її перегляд". 

Один із епізодів так описали у вироку суду: 

- 21 жовтня 2022 року, в період часу з 12 години 20 хвилин по 12 годину 53 хвилини, обвинувачена, перебуваючи в приміщенні вказаного котеджу, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб з іншою обвинуваченою, дотримуючись попередньо узгодженого між ними плану вчинення кримінального правопорушення, у порушення діючого законодавства України та всупереч існуючих у сфері культурного, духовного життя суспільства, моральних засад щодо недопустимості демонстрації статевих органів, сексуальних відносин, які є неприйнятними з погляду суспільної моралі, загальновизнаних правил сором`язливості, прихованості відповідних стосунків від сторонніх осіб, призначені для збудження статевої пристрасті інших осіб, провокування їх статевої агресії, використовуючи інтимні іграшки, web-камеру та комп`ютерну техніку з доступом до мережі Інтернет, через обліковий запис на web-порталі, виготовила з метою розповсюдження та розповсюдила у режимі онлайн відеопродукцію за своєю участю, на якій з використанням крупного плану, прямих ракурсів зйомки, акцентуації уваги на статевих органах продемонструвала геніталії, маніпуляції з геніталіями, мастурбаторні дії, яка відноситься до порнографічного характеру

Дії обвинувачених кваліфікували за ч. 3 ст. 301 КК України, як виготовлення та розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру, вчинені за попередньою змовою групою осіб. 

30 червня 2023 року обвинувачені уклали угоду про визнання винутоватсі з прокурором. 

Відтак, обом присудили по три роки позбавлення волі з іспитовим строком в один рік, та позбавалии права займатись діяльністю, пов`язаною з розповсюдженням кіно та відеопродукції на 1 рік

Також на них поклали такі обов'язки: 

1) періодично з`являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

2 повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання;

3) не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженими органами з питань пробації.

Також вони повинні сплатити 1,5 тис грн за проведення судової мистецтвознавчої експертизи. 

 

Читати також

01.12.2023 Компенсація за придбання твердого палива: що відомо про допомогу для мешканців Рівненщини

Пільговики та субсидіанти Рівненщини мають право на отримання додаткової підтримки на тверде паливо. Виплачувати її будуть до 30 квітня 2024 року. Відомо, що нещодавно Уряд збільшив розмір такої компенсації. Відтепер максимальна сума відшкодування на придбання дров і вугілля для однієї сім’ї становитиме 16 тис. грн на рік замість 6,9 тис. грн, які надавали раніше. «Ті люди, яким надійшло смс-повідомлення від Пенсійного фонду, мають надати згоду на обробку персональних даних. Це можна зробити через особистий кабінет вебпорталу ПФУ, або ж подачею заяви до будь-якого відділення Пенсійного фонду. Наголошую, проєкт буде реалізований впродовж усього опалювального сезону. Важливо: ті, хто подав заявку до 1 грудня, отримають кошти від міжнародних донорів. А пільговики, які оформлять запит до 30 квітня наступного року – із держбюджету. Сума однакова», - розповіла начальниця управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Рівненській області Тетяна Папуша. Якщо ж людині не надійшло таке повідомлення, це означає, що її дані вже містяться в системі і їм не потрібно нічого робити. Вони автоматично отримають допомогу. Тетяна Папуша додала, що суму виплати розраховують індивідуально для кожного домогосподарства. Така додаткова підтримка є одноразовою. Якщо одержувачі пільг або субсидій на тверде паливо раніше отримали будь-яку іншу підтримку від міжнародних партнерів, то виплата не проводитиметься.