Рівне Медіа

На Рівненщині судитимуть групу осіб, які вимагали гроші у людей

На Рівненщині судитимуть 5 учасників злочинної організації, яким інкримінують вимагання грошей та крадіжки.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо 4 жителів Рівненщини та 1 – Львівщини. Їм інкримінують крадіжки, вимагання, а також створення, керівництво злочинною організацією та участь у ній.

Досудовим розслідуванням встановлено, що раніше неодноразово судимий житель Вараша, завдяки набутому авторитету став, так званим, «смотрящим» в злочинному середовищі у м. Вараш: погоджував вчинення на «піднаглядній» йому території кримінальних правопорушень, вирішував суперечки між представниками злочинного світу, отримував та розподіляв грошові кошти (так звану «долю на общак»), якими підтримував засуджених осіб, котрі перебували в місцях позбавлення волі, а також систематично втручався у цивільно-правові спори між громадянами під приводом їх вирішення за грошову винагороду.

У лютому 2020 року у Вараші чоловік створив та очолив злочинну організацію, до якої залучив виконавців та пособників. Правоохоронцями задокументовано, що за рік своєї діяльності, до лютого цього року, члени злочинної організації вчинили 6 особливо тяжких злочинів проти власності – 3 вимагання та 3 крадіжки чужого майна.

Обвинувальний акт скеровано до Кузнецовського міського суду. Санкція статтей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.

Читати також