Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині судитимуть трьох чоловіків, які купили бурштину на майже 3 млн гривень

На Рівненщині будуть судити злочинне угрупування, яке придбало бурштину на майже три мільйони гривень.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

Зокрема, встановлено, що троє жителів Сарненського району нелегально придбали велику партію бурштину. 

Організував угруповання 34-річний чоловік, який координував дії членів організованої групи, забезпечував організацію огляду та придбання бурштину-сирцю у невстановлених осіб, його зберігання, спосіб обробки на спеціальному обладнанні, транспортування, збут та вживав заходи для приховування її неправомірної діяльності, розподіляв між членами організованої групи заробіток.

Двоє інших учасників - 37 та 34 років, як виконавці, відповідали за незаконне придбання, зберігання та обробку бурштину-сирцю за допомогою спеціального обладнання, зокрема його порізку, шліфування та полірування.

Чоловіків викрили у листопаді 2021 року, під час чергової незаконної купівлі каміння бурштину. Тоді в учасників угруповання вилучили понад 700 кг «сонячного каміння» загальною вартістю майже 3 млн грн та інше обладнання. На вилучене майно судом накладено арешт.

 

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.