Рівне Медіа

На Рівненщині суттєво подешевшав один із головних продуктів

фото - ілюстративне/відкриті джерела

У червні 2021 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої на Рівненщині знизились на 0,1%. Найбільше подешевшали яйця (на 19,0%), на 3,8–0,2% – овочі, фрукти, цукор, сметана, інші продукти переробки зернових. Про це повідомили в ГУ статистики у Рівненській області.

Водночас на 2,9–0,1% зросли ціни на кондитерські вироби з борошна, олію соняшникову, шоколад, рис, масло, м’ясо птиці, кондитерські вироби з цукру, кисломолочну продукцію, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, маргарин та інші рослинні жири, яловичину, молоко, сири, хліб.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,3%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,8%, алкогольних напоїв – на 0,8%.

Одяг і взуття подешевшали на 4,2%, зокрема, взуття – на 4,3%, одяг – на 4,2%.

Ціни на транспорт зросли на 3,2% насамперед за рахунок подорожчання проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 10,1%, палива та мастил – на 0,4%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,4%, що обумовлено подорожчанням амбулаторних послуг на 0,8%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 0,4%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,2%, що пов’язано з підвищенням тарифів на послуги Інтернету на 0,9%.

Читати також