Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині священники поскаржились на дзвінки з поліції: правоохоронці прокоментували

Ілюстративне фото

Здолбунівські правоохоронці проводили опитування серед священників УПЦ краю. Вони нібито розпитували про їх бажання перейти у Київський Патріархат. Про це повідомила пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

"Усі опитані священники, зазначають, що відповіли негативно, адже церкви Московського Патріархату в Україні не існує, як і церкви Київського Патріархату. Звідки та куди мали  виявити бажання переходити, кажуть отці, так і залишилось загадкою.

Також священнослужителі  обурені, що подібне опитування проводять правоохоронці, адже ні підстав, ні норм закону  для  таких дзвінків, сектор дізнання не озвучив", - йдеться у повідомленні.

Сьогодні у поліції прокоментували цю ситуацію. Речниця ГУ НП області Марія Юстицька зазначила:

"Із наближенням Великодніх свят, а відтак проведенням святкових богослужінь, які відбудуться 17 та 24 квітня, працівники поліції територіальних підрозділів області проводять бесіди зі священниками різних конфесій. Розмови здійснюються як особисто, так і в телефонному режимі з метою недопущення  можливих конфліктних ситуацій у тій чи іншій громаді та для посилення заходів безпеки". 

Також речниця зауважила, що поліцейські у своїй діяльності керуються принципами законності, у жодному разі  правоохоронці не нав’язують погляди щодо віросповідання чи будь-яким чином втручаються у діяльність релігійних громад.

Читати також