Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині триває будівництво сучасного спортивно-культурного комплексу (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

У селі Бродниця Зарічненського району «з нуля» будують сучасний спортивно-культурний комплекс. На сьогодні він готовий на 60%

У багатофункціональному закладі буде актова, спортивна, тренажерна і тенісна зали . Його обладнають за сучасними вимогами та адаптують для різних ігрових видів спорту. Новенький комплекс зможе відвідувати 150 спортсменів одночасно.

Хід будівництва оцінила делегація з області. Із робочим візитом у Бродницю приїхав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та його перший заступник Віталій Ундір, а також народний депутат України Василь Яніцький та обласний обранець Віталій Бойко.

«Наше село дуже спортивне. А футбольна та волейбольна команди завжди займають перші місця навіть на рівні області. Радію, що невдовзі команди зможуть повноцінно готуватися до змагань», - розповідає сільський голова Віталій Полюхович.

Спортивний об’єкт стане візитівкою всього району. Адже село Бродниця, у якому будується споруда – перше на в’їзді до Зарічного. А тому саме сюди зможуть доїжджати спортсмени з Володимирця та Дубровиці.

За рік будівельники звели приміщення і накрили дах. В енергозберігаючій будівлі повністю утеплили підлогу, фасад, стіни, стелю та горище.

Зараз тут встановлюють радіатори, підключають освітлення та опалення. Невдовзі розпочнуть облаштовувати душові кабіни та приміщення роздягальні керамічною плиткою. Потому будівельники працюватимуть над оснащенням спортивної зали та над благоустроєм території.

«Задоволений тим, що побачив. Комплекс продуманий і просторий, робота в приміщенні йде наповну і так само активно почали робили прилеглу територію. Це точно буде популярне місце для культурних і спортивних подій. А головне, що паралельно ми розвиваємо інфраструктуру в Зарічненському, Сарненському, Дубровицькому, Здолбунівському, Острозькому, Костопільському районах – там будуємо стадіони, спортивні школи та комплекси», - зазначає голова ОДА Олексій Муляренко.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також