На Рівненщині цьогоріч зросло виробництво молока, м`яса та яєць

Фото ілюстративне

На Рівненщині виробництво продукції тваринництва зросло на 19%.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.

Ідеться про 1 квартал цього року в порівнянні з аналогічним періодом торік.

За словами очільника області, це стало можливим за рахунок збільшення виробництва:

  • молока – на 30%;
  • м’яса – на 21%;
  • курячих яєць – на 16%.

Нині аграрії області утримують 20 тис. голів великої рогатої худоби, зокрема 9,2 тис. – корів. Із початку року закуплено 636 нетелів, що сприятиме подальшому збільшенню виробництва молока.

Як додав Олександр Коваль, важливе значення в цьому процесі мають інструменти державної підтримки. Уже в поточному році до Державного аграрного реєстру подано понад 630 заявок для отримання спеціальних бюджетних дотацій за утримання корів, кіз та овець. Незабаром стартує повторний добір таких заявок.

Читайте також