На Рівненщині виробництво продукції тваринництва зросло на 19%.
Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
Ідеться про 1 квартал цього року в порівнянні з аналогічним періодом торік.
За словами очільника області, це стало можливим за рахунок збільшення виробництва:
- молока – на 30%;
- м’яса – на 21%;
- курячих яєць – на 16%.
Нині аграрії області утримують 20 тис. голів великої рогатої худоби, зокрема 9,2 тис. – корів. Із початку року закуплено 636 нетелів, що сприятиме подальшому збільшенню виробництва молока.
Як додав Олександр Коваль, важливе значення в цьому процесі мають інструменти державної підтримки. Уже в поточному році до Державного аграрного реєстру подано понад 630 заявок для отримання спеціальних бюджетних дотацій за утримання корів, кіз та овець. Незабаром стартує повторний добір таких заявок.