Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині у державну власність повернули водойму вартістю 9 млн гривень

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Так, на виконання рішення Млинівського районного суду за позовом Дубенської місцевої прокуратури, 11.06.2020 повернуто у державну власність земельну ділянку площею 9,2 га, шляхом підписання акту приймання-передачі.

Зокрема, Дубенською місцевою прокуратурою Рівненської області було виявлено факт порушення вимог водного та земельного законодавства під час користування земельною ділянкою водного фонду (ставка) на умовах оренди на території однієї з ОТГ Млинівського району.

Встановлено, що у квітні 2007 року один з підприємців отримав в оренду на 10 років земельну ділянку водного фонду площею 9,2 га для ведення ставкового господарства та риборозведення. Термін дії договору оренди сплив у квітні 2017, однак орендар земельну ділянку не повернув.

Рішення про повернення зазначеної земельної ділянки до земель запасу водного фонду державної власності було прийнято судом в травні 2020 року.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.