У Рівненській області поліцейські затримали чоловіка, який перевозив незаконну деревину.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини.
Відомо, що 14 березня о 19:40 у селі Сторожів на вулиці Центральній під час патрулювання поліцейські офіцери Корецької ТГ зупинили «ГАЗ-53».
51-річний водій, житель Корця, перевозив деревину породи осика без відповідних документів.
Автомобіль, завантажений 7,6 куб.м незаконної лісопродукції, вилучили.
Розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 246 КК України.