Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині у річку потрапило пальне: екологи найшли причини (ФОТО)

До державної екологічної інспекції Поліського округу 1 вересня поточного року надійшло колективне звернення жителів м. Костопіль Рівненської області щодо забруднення річки Замчисько паливно-мастильними матеріалами.

Працівники Інспекції оперативно зреагували на дану скаргу обстежили акваторію річки Замчисько та відібрали проби води для проведення лабораторного аналізу.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Костопільського відділу поліції ГУНП в Рівненській області для встановлення причетних осіб.

Для з'ясування причини забруднення річки паливно-мастильними матеріалами Державною екологічною інспекцією Поліського округу сьогодні 4 вересня розпочато позапланову перевірку ТОВ «Свиспан Лімітед» (за згодою сторін). На даний час встановлено, що забруднення річки Замчисько відбулося з вини ТОВ «Свиспан Лімітед». Працівниками даного підприємства проводяться роботи по очищенню водного об'єкта.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.