Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині в Луганському онкологічному диспансері вже місяць лікують пацієнтів

Місяць тому на Рівненщину релокувався Луганський онкологічний диспанер, який тепер лікує пацієнтів з області.

Про це повідомляють у Рівненській обласній державній адміністрації. Наразі заклад частково функціонує на базі Сарненської центральної районної лікарні. Фахівці диспансеру вже провели десятки оперативних втручань та продовжують проводити пацієнтам хіміотерапевтичне лікування.

"Великий позитив у тому, що лікарі Луганського онкодиспансеру займаються нашими пацієнтами. Тепер жителі Сарн можуть не їхати до Рівного, щоб отримати консультацію чи лікування. Адже лікарям-переселенцям вдалось евакуювати вкрай дорогі препарати для хіміотерапії, які тепер використовують як для лікування пацієнтів Сарненщини, так і для внутрішньо переміщених осіб. Наш колектив прийняв їх у себе, тож тепер співпрацюємо один з одним. Луганський онкодиспансер ми розмістили на 2 поверсі хірургічного корпусу, їм віддали ціле крило нашої лікарні. Стараємося допомагати у різних питаннях", - розповів генеральний директор КМТ "Сарненська ЦЛР" Сарненської міської ради Олександр Нестеренко.

За його словами, майже 20 лікарів переїхали до Сарн з Луганська. Більшість із них забрали сім’ї і тепер проживають у нас в області та рятують життя мешканців Рівненщини.

Читати також