Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині від роботи відсторонили понад тисячу невакцинованих освітян

Відсьогодні у Рівненській області почали відсторонювати невакцинованих працівників освіти. Нагадаємо, такою є норма Кабінету міністрів, яка почала діяти з 8 листопада. 

Як повідомив "Рівне Медіа" директор департаменту освіти та науки ОДА Петро Коржевський, станом на 14-ту годину відсторонено 1093 працівників освіти, з них: 

  • у дошкільних закладах - 149,
  • у загальноосвітніх закладах - 647,
  • у позашкільних закладах - 12,
  • професійної освіти - 30,
  • у закладах вищої освіти - 255 

Що стосується громад, то найбільша кількість відсторонених працівників у: Вирівській громади - 121, Рівненській - 71, Рокитнівській - 70, Володимирецькій - 67, Немоцькій - 50. 

- Як тільки вони отримають першу дозу щеплення, вони мають право повернутися до діяльності, - уточнив чиновник. 

За його словами, в області 31 школа наразі перебуває на канікулах, в очному режимі працює 217 закладів, 305 - дистанційно. 

Нагадаємо, МОЗ затвердив перелік професія, які підлягають обов'язкому щепленню. Зокрема це працівники: 

• центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
• місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
• закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Читайте також: "Ви на себе взяли право знищити мій народ" - вчителька з Рівненщини про відсторонення через відсутність щеплення

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.