Рівне Медіа

На Рівненщині відбудуться приватизаційні аукціони: продається 6 об`єктів

Фото з фейсбуку

У серпні-вересні на Рівненщині відбудуться приватизаційні аукціони. Про це інформують в обласній державній адміністрації. 

На продаж виставлено держмайно Радивилівського  хлібокомбінату, ПрАТ «Мирогощанський аграрій», гідротехнічні споруди у Рівненському районі та три нежитлові приміщення у Рівному, Радивилові та Острозі.

Об’єкти державної власності продаватимуться через електронну систему Prozorro.Продажі.

Зокрема, Радивилівський комбінат хлібопродуктів виставлено на приватизацію за стартовою ціною 141,5 мільйонів гривень.

Аукціон запланований на 30 серпня. Об’єкт має 10 земельних ділянок загальною площею 414 536 га, на яких розташоване нерухоме майно площею близько 65 тис. кв м, серед якого зернові склади, магазини, елеватори, майстерні та інші виробничі приміщення.

Як розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, всього в рамках малої приватизації у Рівненській області готуються аукціони з продажу 27 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові занедбані будівлі.

«Півсотні об’єктів, які були продані Фондом держмайна трохи більше ніж за рік – не межа. Рівненська ОДА постійно співпрацює із установою, аби нові лоти знайшли ефективного власника для бізнесу, або ж принесли користь громаді. Мета приватизації державного майна – знайти ефективного господаря і забезпечити додаткові можливості для громади», - зазанчив Ігор Тимошенко.

Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня. 

  • На фото - Радивилівський комбінат хлібопродуктів.

Читати також