Рівне Медіа

На Рівненщині відбувся фінал всеукраїнського конкурсу есе

https://www.oa.edu.ua

У Національному університеті «Острозька академія» 30 листопада відбувся  фінал Всеукраїнського конкурсу есе на тему: «Що означає для мого населеного пункту децентралізація?» для учнів 9-11 класів ЗНЗ та студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації.

Організатори,  викладачі  кафедра фінансів, обліку і аудиту НаУОА, зазначили, що захід проводився з метою підвищення інтересу учнівської та студентської молоді до:

  • актуальних питань проведення реформи бюджетно-податкової децентралізації в Україні;
  • розвитку у молоді власної активної життєвої позиції у відповідності до демократичних та європейських цінностей;
  • формування готовності брати активну участь у соціально-економічному житті об'єднаних територіальних громад та власного бачення щодо економічного розвитку свого населеного пункту, області та країни в цілому.

Модераторами та членами конкурсної комісії були заступник декана економічного факультету з навчально-наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент Ольга Дем'янчук, заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, доцент Юлія Харчук.  А головою конкурсної комісії  – декан економічного факультету, доктор економічних наук, доцент Людмила Козак/

 Участь у конкурсі взяло 26 осіб з навчальних закладів Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей. До фіналу було рекомендовано 6 учасників. Та за результатами публічної презентації та захисту робіт у фіналі дипломом   І ступеня нагородили студентку ІІІ курсу, групи 42-З Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» Вікторію Покотило (науковий керівник –  викладач Неля Кийко). Друге місце у фіналі посіли учень 9 класу Квасилівського НВК «школа-ліцей», учасник Профільної школи Бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді Віталій Сільман (науковий керівник  –  громадський активіст Дмитро Сільман) та студентка ІІІ курсу гупи 41-З Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» Віта Коваленко (науковий керівник –  викладач, кандидат педагогічних наук Неля Русіна). І ІІІ місце у конкурсі розділили між собою студентка ІІ курсу групи ІІ-С Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету Альона Козачук (науковий керівник  – керівник Студентського наукового товариства «Золота сова» Мирослава Даниленко), учениця 9-А класу Полонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Марина Шевчук (науковий керівник  –  вчитель історії та правознавства Таїса Бучинська) та студент ІІ курсу групи ІІ-Б Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету Сергій Гаврилюк (науковий керівник –  керівник Студентського наукового товариства «Золота сова» Мирослава Даниленко).

Своїми враженнями після фіналу поділилася учасниця конкурсу Віта Коваленко:

«Сьогодення диктує все нові проблеми та перспективи для сучасного українського суспільства. Реформа місцевого самоврядування є найуспішнішою і її вдале завершення буде залежати від нас – молодих людей. Я не хочу більше дивуватися європейським містам, а хочу щоб українські міста і села стали взірцем для всього світу».

Читати також