Рівне Медіа

На Рівненщині відкрили ще один інклюзивно-ресурсний центр

Двадцять перший інклюзивно-ресурсний центр із 30 запланованих відкрили на Рівненщині.

Центр запрацював у Клесівській об’єднаній територіальній громаді, що на Сарненщині. Сучасний освітній заклад надаватиме підтримку дітям з особливими освітніми потребами, їхнім батькам та вчителям.

«Клесівська ОТГ створилася чи не найперша в області і ті зрушення, що сталися в громаді є показовими. Позитивні зміни у вас щодня. Закрита біда стала болем громади. Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами – правильний пріоритет. Відрадно бачити, що чужих дітей не буває», - зауважує обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

До слова, у центрі облаштовано кабінети лікувальної фізкультури, логопеда, практичного психолога та дефектолога, загальна площа приміщення становить близько 100 кв.м. 

«З освітньої субвенції було виділено 200 тисяч гривень, а з місцевого – 300 тисяч. Відчути себе повноцінним жителем громади має право кожен. Дякую усім, хто долучився до такої напрочуд важливої справи», - зазначає селищний голова Клесівської ОТГ Василь Гринник.

Зауважимо, що у 3-х закладах освіти Клесівської ОТГ інклюзивне навчання організовано для 16 дітей.

 «Наші діти з особливими освітніми потребами потребують більше уваги ніж їхні однолітки, більше часу на навчання. Донині, ця потреба лишалася з нами сам на сам. Я горда, що ми сьогодні не осторонь, що нас почули, що нам, батькам,надаватимуть професійну консультації, а наші діти будуть вчитися і отримуватимуть таку потрібну корекцію на місці», - зазначає мама дитини з особливими освітніми потребами.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 

Читати також