Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині відновили 8 кілометрів міжнародної траси

На Рівненщині продовжують вводити в експлуатацію відремонтовані ділянки доріг державного значення. Зокрема, менше ніж за рік повністю відновили 8 кілометрів дороги між Малушкою та Немовичами Рівненського району. Це частина траси міжнародного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів. Про це інформує Рівненська ОДА.

Капітально відремонтувати її вдалось завдяки програмі президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Роботи на ділянці розпочали в серпні минулого року. За умовами договору, цей відрізок мали відремонтувати за три роки. Але завдяки злагодженій роботі Служби, підрядника і місцевої влади його вдалося завершити завчасно. На сьогодні на ключовій автомагістралі Рівненщини Н-25  роботи ведуться на 9-ти ділянках загальною протяжністю 71 кілометр. У планах - за два роки повністю її оновити», - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який проінспектував об’єкт.

За словами заступника начальника з експлуатації автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Рівненській області Романа Руденка, Н-25  - це дорога із достатньо жвавим рухом. Тому важливо, що тут використовувалась технологія для магістралей із підвищеним транспортним навантаженням. Так, має бути декілька шарів покриття: 25 см укріпленої основи та нижнього шару асфальту, а також 5 см верхнього шару – більш високого класу ЩМА-20.

Окрім нового асфальтного полотна, будівельники облаштували узбіччя, огородження, відновили естакаду та 5 зупинок, а також встановили близько 100 дорожніх знаків.

Загалом планують відновити 71 кілометрів дороги на дев'яти різних ділянках.

Читати також