Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині викрили 33 підпільні АЗС

На Рівненщині торік припинили роботу 33 підпільних АЗС. Крім того було вилучено паливно-мастильних матерів на суму 26, 5 мільйона гривень та обладнання для їх розливу на 4, 1 мільйона. 

Загалом на підприємців наклали штрафів на понад 23 мільйони гривень. Про це повідомив перший заступник керівника обласної прокуратури Віталій Козлов.

«Сьогодні в нашій області роздрібну торгівлю пальним здійснюють 62 суб’єкти господарювання, яким видано 215 ліцензій. І усі ці підприємці останнім часом також потерпають від конкурентів-нелегалів. Адже вони  спотворюють добросовісну конкуренцію на ринку, у зв’язку з чим легальний бізнес припиняє розвиватися, а операторам, які працюють в легальному полі, доводиться підвищувати ціну на пальне для покриття інвестиційних та інших затрат.» - зазначив Козлов.

Крім того за рік ліквідували кілька протиправних каналів надходження пального до нелегальних АЗС. Один із них був налагоджений працівниками філії Львівської залізниці, які зливали пальне із локомотивів. 

 

 

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.