Рівне Медіа

На Рівненщині викрили грузина-нелегала

Під час проведення моніторингу та заходів щодо недопущення порушень міграційного законодавства іноземцями, зокрема тими, що вчинили правопорушення на території України, працівники управління міграційної поліції в Рівненській області спільно із працівниками міграційної служби за оперативного супроводу УСБУ в області викрили нелегала із Республіки Грузія. Про це інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області.
 
53-річний уродженець міста Тбілісі 16 липня звільнився із Городоцького виправного центру, де відбував покарання за вчинені крадіжки на території України. Через відсутність у нього будь-яких документів на нього склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203 КУпАП.

Крім того, працівники Рівненського РВ УДМС в Рівненській області, у зв’язку із порушенням правил перебування іноземцем в Україні, прийняли рішення про примусове повернення громадянина Грузії в країну походження із подальшою забороною щодо нього в’їзду на територію України строком на три роки.

Нелегала працівники міграційної поліції доставили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що на території Волинської області. Після оформлення необхідних документів вирішуватиметься питання про примусове видворення громадянина Грузії з території України до країни походження.

Працівники управління міграційної поліції в Рівненській області на постійній основі продовжують заходи щодо недопущення порушення міграційного законодавства іноземцями та вживають відповідні заходи реагування відносно нелегалів.    

Про це інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Читати також