Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині вилучили понад 500 кубів деревини

З початку 2022 року на Рівненщині зареєстровано 77 кримінальних проваджень за фактами незаконних порубок або незаконного перевезення, зберігання чи збуту лісу (ст. 246 КК України), в ході досудового розслідування яких вилучено 509 метрів кубічних деревини та 494 колодки.

Водночас, за процесуального керівництва органів прокуратури Рівненської області за цей період завершено досудове розслідування та скеровано до суду 14 обвинувальних актів відносно 19 осіб, в тому числі 1 обвинувальний акт щодо 4 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення у складі організованої групи. Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури. 

Під час досудового розслідування цих злочинів вилучено 237 метрів кубічних незаконно отриманої деревини, 2 трактори, 2 гужові підводи та 1 вантажний автомобіль-лісовоз з краном-маніпулятором.

Наразі, зі скерованих з початку року до суду, вже розглянуто обвинувальні акти відносно 5 осіб. З них 4-м призначено покарання у вигляді штрафу на майже 77 тис. грн. та ще 1 особу засуджено до позбавлення волі.

Загалом на розгляді в судах наразі перебуває 19 кримінальних проваджень про злочини у лісовій галузі.

Також, протягом цього року органами прокуратури області заявлено 7 позовних заяв про стягнення 450 тис. грн. збитків, завданих кримінальними правопорушеннями, 2 з них, на 24 тис. грн, вже задоволено.

Читати також

25.05.2022 Пішов з життя підприємець, який 11 років надавав транспортні послуги громаді на Рівненщині

"Крупецька сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Шмата Івана Адамовича, підприємця, який протягом 11 років надавав транспортні послуги Крупецькій громаді. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть. Розділяємо біль родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.