Рівне Медіа

На Рівненщині висадили 3,5 тис га лісу (ФОТО)

http://oblrada.rv.ua

У переддень Всесвітнього дня довкілля на Рівненщині завершилася щорічна акція «Майбутнє лісу  - у твоїх руках», яка офіційно стартувала місяць тому – 21 березня – у Всесвітній день лісу.  Повідомляє Рівненська обласна рада. 

 

За цей час лісівники, громадськість, представники влади та школярі засадили 3,5 тисячі  гектарів лісових земель. У Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства задоволені результатами цьогорічної акції, адже, незважаючи на погодні примхи цієї весни, спільними зусиллями вдалося зробити більше, аніж планували.  

До акції «Майбутнє лісу  - у твоїх руках» сьогодні долучився і голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. Спільно з начальником управління та депутатом обласної ради Віталієм Суховичем, а також вихованцями учнівського лісництва Костянтинівської школи Сарненського лісгоспу заліснювали 70 соток території в урочищі Тріщава молодими соснами, модринами, дубами та ялинами.

Олександр Данильчук, який свого часу закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «лісове господарство» та має кваліфікацію «інженер лісового господарства», переконаний, що такі акції потрібно проводити регулярно та активно поширювати, залучаючи якнайбільше людей. Щоб кожен, хто тут живе, на власні очі побачив, як росте ліс, наскільки непросто із саджанця заввишки кілька сантиметрів виростити високе здорове дерево.

«Я готовий брати участь у таких акціях і надалі, і закликаю зробити це кожного жителя нашої області. Бо, якщо людина хоча б раз спробує посадити молоду сосну чи дубок, вона ніколи не зрубає доросле дерево просто так. І саме так формується наша екологічна свідомість», - зауважив Олександр Данильчук.постійно шукає нові рослини для розведення та експериментує з методами їх вирощування на користь ефективніших.

Також голова обласної ради відвідав Костянтинівське лісництво Сарненського лісгоспу. Зокрема, оглянув розсадник, ознайомився з сучасними технологіями вирощування посадкового матеріалу. Відзначив великий асортимент рослин, які сьогодні активно використовують в озелененні територій. І зауважив, що лісництво постійно шукає нові рослини для розведення та експериментує з методами їх вирощування на користь ефективніших.

До прикладу, торік фахівці Костянтинівського лісництва висадили ділянку фундука. А цього року вже підшукали місце, де ростиме лохина, плоди якої дорого ціняться у країнах Європи. Партію цих рослин лісівники уже закупили.

Читати також