Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині військовослужбовці стали донорами, аби врятувати життя

Український народ завжди підтримував свої Збройні Сили. Уперше це стало відчутно під час збройного протистояння наших захисників проти окупантів на сході держави, а після повномасштабного вторгнення росії довіра й допомога громадян до військових набула максимальної позначки.

Повідомляє "Арміяinform".

У той час, як одні військові частини виконують бойові завдання далеко від своїх домівок, інші боронять свій край уздовж кордону з білоруссю та використовують будь-яку можливість віддячити землякам.

"Ми ніколи не забуваємо про зворотній зв’язок із цивільними, які сьогодні віддають усе заради майбутньої перемоги України", − зазначив військовослужбовець бригади територіальної оборони з Рівненщини Олександр.

А кожна гривня, перерахована для потреб війська на передовій, рятує життя піхотинця, артилериста, морпіха чи бойового медика.

"Сьогодні ті, хто не залучені до бойового чергування, підтримали ініціативу одного з командирів підрозділів та приїхали до медичної установи, аби стати донорами крові та теж врятувати чиєсь життя", – наголосив офіцер.

 

Читати також