Рівне Медіа

На Рівненщині визначили 17 керівників комунальних закладів

http://oblrada.rv.ua

30 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції під головуванням Валентина Кроки за участі заступника голови обласної ради Олексія Бучинського.

На ньому депутати розглянули 93 питань порядку денного. Частина з них стосувалися призначень керівників сімнадцяти комунальних закладів. Ознайомившись з усіма претендентами члени комісії рекомендували винести усі питання, що стосуються контрактів з директорами комунальних закладів на розгляд сесії.

Крім того, члени комісії погодили Обласну програму соціального захисту населення Рівненської області на 2019-2025 роки, а також внесення змін до обласної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки.

Також депутати підтримали проект рішення Про інформацію щодо об’єктів дорожнього фонду Рівненської області дорожнього фонду Рівненської області, які були побудовані, реконструйовані та відремонтовані за кошти бюджетів різних рівнів у 2018 році.

Зокрема, у документі зазначається «рекомендувати обласній державній адміністрації до 01.02.2019 забезпечити оприлюднення у засобах масової інформації, на офіційному сайті облдержадміністрації та на сторінках у соціальних мережах інформації щодо об’єктів дорожнього фонду Рівненської області, які були побудовані, реконструйовані та відремонтовані за кошти бюджетів різних рівнів у 2018 році на території Рівненської області із вказанням сум, підрядників (субпідрядників) виконання робіт.»

Члени комісії підтримала усі вищезгадані питання та рекомендували голові обласної ради внести їх на розгляд сесії обласної ради.

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також