27 березня 2019 року комунальним закладом « Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено ХХIІІ обласну олімпіаду юних геологів. До її організації та проведення долучились провідні геологи Рівненщини: Калько Андрій Дмитрович – доктор географічних наук, професор, кандидат технічних наук, академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів та винаходів, декан природничо-географічного факультету МЕГУ, Стадник Олександр Святославович – кандидат технічних наук, старший викладач НУВГП, Ігнатюк Роман Михайлович – кандидат технічних наук, старший викладач НУВГП, а також працівники комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, студенти НУВГП.
За перемогу змагалися 9 команд:Сарненського, Рівненського, Рокитнівського, Здолбунівського районів, міст Рівного та Дубно, Млинівської, Козинської та Клесівської ОТГ; всього - 34 учасники.
Виступи учасників обласної олімпіади юних геологів проводилась по п’яти видах і переможцями стали:
«Письмова робота»:
- І місце (старша група)– Балашова Ірина, учениця Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» № 19 (керівник Волненко С.О.);
- ІІ місце (старша група) – Пінчук Дмитро, учень опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»Сарненського району (керівник Берник Р. О.);
- ІІІ місце (старша група) – Тимчаюк Віталій, вихованець Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учень Млинівської гуманітарної гімназіїМлинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Демидюк Л.А.);
- І місце (молодша група) – Любитовець Ангеліна, учениця Пітушківської філії І-ІІ ст. Довгошиївського НВК Млинівської ОТГ(керівник Бережний А.С.);
- ІІ місце (молодша група) – Мельник Артур, учень Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
- ІІІ місце (молодша група) – Пархомей Софія, учениця Пітушківської філії І-ІІ ст. Довгошиївського НВК Млинівської ОТГ (керівник Бережний А.С.).
«Геологічні процеси»:
- І місце (старша група) – Прунь Артем, учень Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІ місце (старша група) – Гачевський Богдан, вихованець Будинку дітей та молоді, учень загальноосвітньої школи №7 м. Дубно (керівник Присяжнюк В.А.);
- ІІІ місце (старша група) – Ігнатович Денис, вихованець Будинку дітей та молоді, ученьгімназії №2 м. Дубно (керівник Присяжнюк В.А.);
- І місце (молодша група) – Хмара Владислав, учень Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
- ІІ місце (молодша група) – Присяжнюк Євген, вихованець Будинку дітей та молоді, учень загальноосвітньої школи №7 м. Дубно (керівник Присяжнюк В.А.);
- ІІІ місце (молодша група) –Меринюк Наталія, , вихованка Будинку дітей та молоді, учениця загальноосвітньої школи №7 м. Дубно (керівник Присяжнюк В.А.);
«Петрографія, мінералогія, дорогоцінне та виробне каміння»:
- І місце (старша група) –Кучер Богдан, учень ПМЛ «Елітар» м. Рівного (керівник Волненко С.О.);
- ІІ місце (старша група) – Прунь Артем, учень Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІІ місце (старша група) – Жила Яна,вихованкаМлинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учениця Млинівської загальноосвітньої школи № 3 Млинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Парфенюк О.В.);
- І місце (молодша група) – Олач Інна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІ місце (молодша група) – Любитовець Ангеліна, учениця Пітушківської філії І-ІІ ст. Довгошиївського НВК Млинівської ОТГ (керівник Бережний А.С.);
- ІІІ місце (молодша група) – Сафонов Богдан, учень ПМЛ «Елітар» м. Рівного (керівник Волненко С.О.).
«Польова геологія»:
- І місце (старша група) – Богдан Андрій, учень Обарівського ліцею Рівненського району (керівник Біляк Н.М.);
- ІІ місце (старша група) – Жила Яна, вихованкаМлинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учениця Млинівської загальноосвітньої школи № 3 Млинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Парфенюк О.В.);
- ІІІ місце (старша група) – Трохимчук Анастасія, учениця Рокитнівського НВК «Школа І ст.-гімназія» (керівник Осадча О.І.);
- І місце (молодша група) – Грисюк Вікторія, ученицяОбарівського ліцею Рівненського району (керівник Біляк Н.М.);
- ІІ місце (молодша група) –ОлачІнна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІІ місце (молодша група) – Хомицька Софія, учениця Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» (керівник Колодич Г.С.).
«Історична геологія та палеонтологія»:
- І місце (старша група) –Братащук Василина, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІ місце (старша група) – Тимчаюк Віталій, вихованець Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, учень Млинівської гуманітарної гімназіїМлинівської ОТГ (керівники: Кісільчук І.А., Демидюк Л.А.);
- ІІІ місце (старша група) –Братащук Олександр, учень Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум»Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
- І місце (молодша група) –ОлачІнна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІ місце (молодша група) –Хомицька Софія, учениця Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей» (керівник Колодич Г.С.).
- ІІІ місце (молодша група ) – Гоч Софія, учениця опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Сарненського району (керівник Берник Р. О.);
Переможцями обласної олімпіади юних геологів стали:
- І місце (старша група) –Прунь Артем, учень Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІ місце (старша група) –Балашова Ірина, учениця Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» № 19 (керівник Волненко С.О.);
- ІІІ місце (старша група) –Братащук Василина, ученицяКозинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
- І місце (молодша група) – ОлачІнна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей (керівник Абрамчук А.Й.);
- ІІ місце (молодша група) – Хмара Владислав, ученьКозинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.);
- ІІІ місце (молодша група) – Мельник Артур,учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради (керівник Сова С.С.).
Всі переможці були нагороджені дипломами, грамотами та призами.
Директор комунального закладу “Рівненська обласна станція
юних туристів” Рівненської обласної ради О. Криж