Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині визначили найвправніших та найспритніших юнаків (ФОТО)

На Рівненщині завершився обласний етап спартакіади допризовної молоді

 

Змагання зі спортивних та військово-прикладних дисциплін, мета яких військово-патріотичне виховання, заохочення до розвитку вмінь та навиків для захисту Вітчизни, тривали на Рівненщині протягом трьох днів.

В обласному центрі, на стадіоні, тирі та басейні юнаки змагалися з бігу на сто та тисячу п’ятсот метрів, метання навчальної гранати Ф-1, підтягування на перекладині, плавання на дистанції 50 метрів.

Заключний етап спартакіади відбувся на базі Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою фізичною підготовкою. Саме тут, в 2014 році побудована найсучасніша смуга перешкод, що відповідає стандартам військового офіцерського багатоборства.

За підсумками змагань перше місце вибороли військові ліцеїсти з Острога, на 2-му й 3-му місці – школярі міста Рівне та Рівненського району.

Під час нагородження начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ліпський подякував учасникам та їх вчителям з предмету Захист Вітчизни за наполегливість та жагу до перемоги. Також посадовець вручив кращим спортсменам кубки, медалі, дипломи та грамоти за особисту першість в кожному виді, за перше, друге та третє місце в особистому заліку та звання кращої команди в загальному заліку. Додаткове заохочення чекало на кращих «снайперів» у вигляді спеціальних відзнак за влучність у кульовій стрільбі від Товариства сприяння обороні України.

Перемога в декількох номінаціях під час спартакіади, зокрема встановлення нового рекорду його вихованцем з подолання смуги перешкод за 1 хвилину 43 секунди, не здивували заступника начальника військового ліцею з виховної роботи підполковника Ігоря Приступу.

За словами офіцера, смуга перешкод передбачає біг на дистанцію 400 метрів, подолання так званої «змійки», рову, бігу по колоді на висоті, подолання стіни, зруйнованого мосту, вікна в стіні, та тунелю. Саме цей елемент найважчий та значно відрізняється від простого бігу. Під час його виконання задіяні одночасно різні групи м’язів, що збільшує навантаження та збиває ритм дихання учасника.

- Мене тішить, що вихованці нашого ліцею, ще раз довели високий рівень профільної підготовки своєї альма-матер, а славне місто Острог – стає справжнім центром військово-патріотичного виховання краю. Керівництво навчального закладу й надалі докладатиме максимум зусиль заради держави та її майбутнього покоління захисників, - наголосив Ігор Кузьміч.

Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України

у Рівненській області підполковник Віктор Шубец

Читати також