8 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 185 учнів закладів загальної середньої освіти області, 16 учнів закладів професійно-технічної освіти та 25 студентів закладів вищої освіти. Про це повідомляє Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Найкращі результати показали учні закладів загальної середньої освіти м. Рівне – 5 призових місць, Рівненського району – 4 призових місця, Здолбунівського району - 3 призових місця. Учні Володимирецького, Зарічненського, Демидівського, Дубровицького, Костопільського районів, міст Вараш та Острог, не вибороли жодного призового місця.
Переможці конкурсу:
3-ій клас |
|
|
|
|
Черницька Владислава Олексіївна |
Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27 |
1 місце |
Андрійчук Ольга Степанівна |
|
Гузь Тимофій Миколайович |
Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 місце |
Сухоплясова Сніжана Богданівна |
|
Бойкович Данило Тарасович |
Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7 |
3 місце |
Супроненко Інна Олексіївна |
|
4-ий клас |
|
|
|
|
Чернецька Ангеліна Андріївна |
Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 |
1 місце |
Марушкевич Лариса Володимирівна |
|
Болюк Христина Олегівна |
Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка |
2 місце |
Жук Ольга Євгеніївна |
|
Дацюк Евеліна Миколаївна |
Комунальний заклад «Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району |
3 місце |
Біляк Алла Юліанівна |
|
5-ий клас |
|
|
|
|
Кушнір Христина Василівна |
Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8 |
1 місце |
Черуха Ірина Володимирівна |
|
Чиберяк Яна Андріївна |
Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" |
2 місце |
Люшина Віра Миколаївна |
|
Хоменчук Єлизавета Олександрівна |
Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради |
3 місце |
Вербулевська Ольга Леонтіївна |
|
6-ий клас |
|
|
|
|
Ревенко Анна Олександрівна |
Сарненська гімназія |
1 місце |
Зозюк Ірина Валеріївна |
|
Блищик Дарія Валеріївна |
Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради |
2 місце |
Сівицька Галина Данилівна |
|
Яцюк Анастасія Василівна |
Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району |
3 місце |
Одуд Мирослава Олександрівна |
|
7-ий клас |
|
|
|
|
Підвальна Анна Романівна |
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 |
1 місце |
Гожа Алла Анатоліївна |
|
Гришутіна Вікторія Олександрівна |
Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради |
2 місце |
Кремінська Тамара Андріївна |
|
Перескоцька Юлія Вікторівна |
Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради |
3 місце |
Гришина Ірина Зінонівна |
|
8-ий клас |
|
|
|
|
Чуй Марія Юріївна |
Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради |
1 місце |
Ксьондзик Раїса Кирилівна |
|
Лисюк Марія Вікторівна |
Опорний заклад "Великомежиріцький ліцей" Корецької районної ради |
2 місце |
Боровець Тетяна Ананіївна |
|
Андрієш Валерія Валеріївна |
Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради |
3 місце |
Поліщук Наталія Василівна |
|
9-ий клас |
|
|
|
|
Свиридюк Юлія Менторівна |
Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради |
1 місце |
Солонінко Галина Миколаївна |
|
Басич Валерія Олегівна |
Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" |
2 місце |
Любиш Марія Василівна |
|
Ляшик Дарина Юріївна |
Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району |
3 місце |
Одуд Мирослава Олександрівна |
|
10-ий клас |
|
|
|
|
Король Катерина Олександрівна |
Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 22 |
1 місце |
Кулик Оксана Сергіївна, Момотюк Світлана Іванівна |
|
Рожко Яна Юріївна |
Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради |
2 місце |
Мандич Оксана Василівна |
|
Павелко Ольга Сергіївна |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" |
3 місце |
Мартинюк Василь Іванович |
|
11-ий клас |
|
|
|
|
Карачун Ірина Вікторівна |
Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради |
1 місце |
Король Любов Павлівна |
|
Огієвич Софія Миколаївна |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" |
2 місце |
Мартинюк Василь Іванович |
|
Осипенко Тетяна Валентинівна |
Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради |
3 місце |
Фомич Катерина Петрівна |
|
Заклади пофесійно-технічної освіти |
|
|
||
Дідук Юрій Романович |
Вище професійне училище № 1 м. Рівне |
1 місце |
Юдіна Раїса Василівна |
|
Тачинська Леся Юріївна |
Клеванський професійний ліцей |
2 місце |
Кондратюк Тамара Романівна |
|
Одейчук Софія Леонідівна |
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище" |
3 місце |
Шевчук Ірина Олександрівна |
|
Вищі заклади освіти І-ІІ р.а. |
|
|
||
Кухарук Світлана Вікторівна |
Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України" |
1 місце |
Сорока Мирослава Василівна |
|
Корнійчук Яна Андріївна |
Державний вищий навчальний заклад «Рівненський коледж економіки та бізнесу» |
2 місце |
Вербило Тамара Володимирівна |
|
Євтушок Яна Василівна |
Вищий комунальний навчальний заклад "Дубенський медичний коледж" |
3 місце |
Павленко Ніна Йосипівна |
|
Педколеджі |
|
|
|
|
Лисенко Вікторія Миколаївна |
Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету |
1 місце |
Регрут Павло Васильович |
|
Мартинюк Мар'яна Василівна |
Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету |
2 місце |
Жакун Людмила Адамівна |
|
Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а., гум. |
|
|
||
Самсонюк Альона Олегівна |
Національний університет «Острозька академія» |
1 місце |
Хом'як Іван Миколайович |
|
Бондар Ольга Анатоліївна |
Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука" |
2 місце |
Мединська Наталія Миколаївна |
|
Лесковець Наталія Степанівна |
Рівненський державний гуманітарний університет |
3 місце |
Совтис Наталія Миколаївна |
|
Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а., не гум. |
|
|
||
Смушок Анна Артемівна |
Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука" |
1 місце |
Миронюк Валентина Михайлівна |
|
Хоронжук Анастасія Леонідівна |
Національний університет «Острозька академія» |
2 місце |
Рабчук Ірина Юріївна |
|
Панасюк Марія Олександрівна |
Національний університет «Острозька академія» |
3 місце |
Рабчук Ірина Юріївна |
|