Рівне Медіа

На Рівненщині визначили переможців обласної олімпіади з хімії

фото ілюстративне

5 лютого 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 9 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагались 104 учні  закладів освіти області: 25 учнів 8-го класу, 30 учнів 9-го класу, 25 десятикласників та 24 учні 11 класу. Повідомляє сайт Освіта Рівненщини. 

Найкращі результати показали учні  комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів", вони вибороли  7 призових місць,  м. Вараш Дубровицького та Володимирецького районів - по 6 призових місць;  м. Рівне - 5 призових місць; Здолбунівського, Рівненського та Рокитнівського районів - по 3 призових місця, Учні Демидівського та Корецького, районів не вибороли жодного призового місця.

Найбільше переможців підготували педагоги Ремезюк Таміла Валеріївна - 6 переможців, Якимчук Ніна Василівна  3 переможці,  Сусь Надія Богданівна, Стібиш Андрій Петрович, Шеретюк Надія Омелянівна,  Штемпель Оксана Анатоліївна,  Тригубець Леся Дмитрівна,   Сидорчук Алла Сергіївна, Мельник Уляна Станіславівна, Ляшко Тетяна Миколаївна, Кривко Наталія Миколаївна, Волочнюк Маргарита Михайлівна, Гоштук Руслана Павлівна - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

8-ий клас

1 місце:

Малевич Сергій Олександрович - Рівненська гуманітарна гімназія

Кроль Дмитро Мирославович - Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2 місце:

Литвак Віталій Андрійович - Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

Корнійчук Рувим Михайлович - Мутвицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

Бондаренко Максим Васильович - Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

Грабовський Денис Леонідович - Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце:

Шубер Вікторія Миколаївна - Курганівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради

Бабан Валентин Васильович - Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

Примак Анатолій Васильович - Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

Шидей Валерія Олександрівна - Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

Новицька Вікторія Русланівна - Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

Біндюк Христина Миколаївна - Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

Кругліцька Владислава Миколаївна - Володимирецька загальносвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

9-ий клас

1 місце:

Гусар Андрій Сергійович - Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

Крайлюк Олеся Русланівна - Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце:

Бусь Олександра Юріївна - Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум"

Сідорська Вікторія Сергіївна - Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

Петровець Іван Леонідович - Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

Шевчук Ірина Олександрівна - Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

Бойко Владислав Романович - Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце:

Мороченець Владислав Васильович - Володимирецький районний колегіуму Володимирецької районної ради

Лобанов Данило Олексійович - Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

Ступницька Софія Миколаївна - Опорний заклад "Малошпаківський ліцей" Рівненської районної ради

Буткевич Дарина Богданівна - Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

Козакова Марина Сергіївна - Маломидська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

Трищук Анна Анатоліївна - Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району

Пасічник Валерія Олександрівна - Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

10-ий клас

1 місце:

Заріцька Ольга Олегівна - Рівненська гуманітарна гімназія

Ольшанська Віолетта Вікторівна - Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце:

Ничипорук Софія Миколаївна - Рафалівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

Климчук Софія Сергіївна - Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

Мітнович Тетяна Олександрівна - Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

Бондарчук Анастасія Віталіївна - Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

3 місце:

Хондока Софія Олександрівна - Володимирецька загальносвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

Кулакевич Тетяна Анатоліївна - Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей" Рокитнівської районної ради

Делідон Ірина Григорівна - Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

Бабій Ірина Іванівна - Опорний заклад "Малошпаківський ліцей" Рівненської районної ради

Бурачинський Роман Вадимович - Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

Соловйов Ігор Володимирович - Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

Дулько Діана Олександрівна - Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

11-ий клас

1 місце:

Маліванчук Софія Михайлівна - Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

Ковальчук Людмила Ігорівна - Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце:

Смалець Олена Сергіївна - Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

Кохан Юлія Вікторівна - Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

Дрозд Софія Юріївна - Тараканівський ліцей Тараканівської сільської ради Дубенського району

Герасимчук Анастасія Вадимівна - Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце:

Пешко Сергій Миколайович - Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

Волчецький Руслан Васильович - Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

Горяінов Олег Ігорович - Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

Савчук Олександра Михайлівна - Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

Козачок Назарій Володимирович - Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

Онишків Тарас Орестович - Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

Читати також