Рівне Медіа

На Рівненщині визначили переможців олімпіади з екології (список)

Фото - ілюстративне

Днями, 11 та 12 січня, на базі Рівненського навчально-виховного комплексу  № 19 пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагалися 42 учні закладів освіти області: 19 десятикласників та 23 учні 11 класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького району та м. Рівного – по 4 призових місця, а також Костопільського району та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – по 3 призових місця. По 2 призери підготували Пінчук Наталія Миколаївна,  Снітко Галина Григорівна та Куроченко Ірина Іванівна.

Переможці олімпіади:

10-й клас:

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

Мамчиц Олеся Миколаївна

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

1

Снітко Галина Григорівна

Бричка Марія Вікторівна

Опорний загальноосвітній заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

1

Хмельовська Антоніна Мелетіївна

Барабаш Лілія Максимівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2

Чуль Ольга Сергіївна, Дащук Марія Яківна

Крайлюк Олеся Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2

Якимчук Ніна Василівна, Корчик Наталія Миколаївна

Козакова Марина Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2

Козакова Оксана Григорівна, Кулініч Юлія Олександрівна

Рощин Роман Андрійович

Рівненський природничо- математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

3

Заболотна Віталія Володимирівна, Куроченко Ірина Іванівна

Швед Анастасія Володимирівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3

Пінчук Наталія Миколаївна

Ребекевша Юлія Романівна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

3

Литвин Оксана Анатоліївна, Куроченко Ірина Іванівна

Василевська Надія Василівна

Кустинський ліцей Олександрійської сільської ради Рівненського району

3

Філіпович Неля Василівна

Ревега Вероніка Василівна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

3

Ковальчук Ганна Іванівна


11 клас:

Гедзюк Владислав Олегович

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1

Драненко Тетяна Євгеніївна, Рискова Варвара Георгіївна

Шкіндер Микола Михайлович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

1

Снітко Галина Григорівна

Бабік Богдан Володимирович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2

Бабік Володимир Володимирович

Балашова Ірина Сергіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради

2

Возняк Віра Адамівна

Павелко Ольга Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Попельницька Оксана Василівна

Шимчук Анастасія Володимирівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

2

Підлісна Лілія Данилівна

Мороченець Андрій Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3

Сарницька Галина Олексіївна, Літвінчук Василь Васильович

Кравчук Марія Олександрівна

Дюксинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича Деражненської сільської ради Костопільського району

3

Профорук Лілія Миколаївна

Делідон Ірина Григорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3

Пінчук Наталія Миколаївна

Смик Дем’ян Васильович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

3

Смик Олеся Миколаївна

Марчук Софія Петрівна

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради

3

Прозапас Тетяна Василівна

Козійчук Катерина Григорівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3

Редкодубська Світлана Мирославівна


Пресслужба управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації

Читати також