На Рівненщині визначили переможця Кубка розвитку-2026 із футболу серед дівчат.
Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА.
У Рівному відбувся обласний етап Кубка розвитку-2026 із футболу серед дівчат віком 10–12 років. У змаганнях узяли участь шість команд із громад області. Перемогу здобула команда «Олімп» з обласного центру.
Учасників змагань привітав начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
"Зарядився позитивною енергетикою юних учасниць. Рівненщина має чималі здобутки у футбольних турнірах серед дівчат. Тому бажаю команді "Олімп" гідно представити нашу область на всеукраїнському рівні", - зазначив очільник області.