На Рівненщині визначили переможця цьогорічного Кубка розвитку з футболу серед дівчат

На Рівненщині визначили переможця Кубка розвитку-2026 із футболу серед дівчат.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА.

У Рівному відбувся обласний етап Кубка розвитку-2026 із футболу серед дівчат віком 10–12 років. У змаганнях узяли участь шість команд із громад області. Перемогу здобула команда «Олімп» з обласного центру.

Учасників змагань привітав начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

"Зарядився позитивною енергетикою юних учасниць. Рівненщина має чималі здобутки у футбольних турнірах серед дівчат. Тому бажаю команді "Олімп" гідно представити нашу область на всеукраїнському рівні", - зазначив очільник області.

Читайте також