Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині вогонь знищив будівлю, домашні речі та трактор

Сьогодні близько 5-ї години ранку в селі Більська Воля Вараського району була пожежа. У приватному господарстві горіла господарська будівля. 

У пресслужбі ГУ ДСНС області повідомили, що керівником гасіння пожежі було прийнято рішення про залучення додаткових сил та засобів. Тож на місці виклику працювали пожежники з Вараша, Рафалівки, Більської Волі та Мульчиць. Усього - 16 рятувальників. 

На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини. Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття, перекриття, речі домашнього вжитку господарчої будівлі та трактор ДВ-344.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.