Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині з понеділка похолодає

У Рівненській області наступного тижня передбачають мінливу хмарність та опади.

Про це повідомляє sinoptik.

Понеділок, 2 листопада, буде дощовим. На теріиторії області буде хмарно  з проясненнями. Температура коливатиметься від 3 до 9 градусів тепла вдень, та 4-8 градусів вночі. 

У вівторок протягом усього дня погода буде похмурою. Дрібний дощ йтиме вночі, але ще до настання ранку закінчиться. У другій половині дня він відновиться з більшою силою і послабшає тільки ввечері. Температурні показники не зміняться.

З середи до п'ятниці температура поступово знизиться. Опади будуть супроводжувати мешканців Рівненщини весь робочий тиждень. Зранку та Ввечері буде спостерігатись туман.

 

Читати також

09.12.2021 Місто частково компенсуватиме вартість навчання дітей у приватних дитсадках у Рівному

Програма також передбачає реалізацію проєктів Шкільного громадського бюджету. Сьогодні під час пленарного засідання депутати Рівненської міської ради підтримали зміни та доповнення до Програми розвитку освіти в громаді. Це означає, що батьках, діти яких відвідують приватні навчальні заклади, частково компенсуватимуть вартість послуг. Програма також передбачає реалізацію проєктів Шкільного громадського бюджету. За словами начальника управління освіти Богдана Туровича, також важливими доповненнями є виплати премій учням, які отримали 200 балів за результатами ЗНО, а також отримали "золоті" чи "срібні" медалі за результатами навчання, а також вчителям, які їх готували.