Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині за день поховали 6 військових, які віддали життя за Україну

Сьогодні на Рівненщині прощалися з Героями, які полягли у боях за вільну Україну.

У Крупецькій громаді попрощалися із бійцем Володимиром Лемещуком. Він віддав життя, захищаючи Україну. Захисникові було 24 роки. Володимир був родом із села Гайки-Ситенські. Закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, проходив службу в ЗСУ. Капітан, командир механізованої роти, загинув у боях біля міста Попасна на Луганщині. У захисника залишились дружина, троє дітей та батьки.

Сьогодні Радивилів також у скорботі. Тут провели в останню дорогу 19-річного захисника Владислава Костюка. Влітку 2021 року він уклав контракт на військову службу. Загинув при виконанні бойового завдання на Миколаївщині.

Цього ж дня попрощалися із жителем села Орв’яниця Іваном Клюйком. Він пішов захищати рідну землю зі зброєю в руках. Загинув у бою біля міста Попасна на Луганщині.

У скорботі і жителі Клесова. Сьогодні вони провели в останню дорогу захисника Миколу Курильчика. 30 червня солдатові мало виповнитися 25 років. Щоб вшанувати пам’ять молодого бійця, місцеві мешканці створили живий коридор.

В Острозі також провели в останню дорогу загиблого захисника. 17 квітня під час виконання бойового завдання обірвалося життя 41-річного Василя Олійника. Він був люблячим чоловіком і татом.

Втратила захисника і Гощанська громада. Сьогодні тут попрощалися із бійцем Андрієм Химичем. Він загинув, захищаючи Україну. Героя поховали у рідному селі Чудниця.

Читати також