Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині завершили дистанційне навчання студенти з Луганщини

Відбулося онлайн підсумкове заняття слухачів із Луганщини

Зручно. Доступно. Ефективно! Це основні переваги технологій дистанційного навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Сьогодні дистанційне навчання демонструє свої переваги над іншими формами освіти завдяки своїй значно вищій інформативності, доступності та економічній ефективності. ІТ- ресурс навчального закладу є, зокрема, взірцем сучасної підготовки фахівців для ІТ- галузі.

До слова, дедалі більшої популярності у світі та й в Україні набирає не лише дистанційне навчання, але й дистанційна робота, коли людина вдома може виконувати високооплачуване замовлення для потужної вітчизняної чи закордонної фірм. Розвиток інформаційних технологій зробив це реальністю. Тому сьогодні українці дедалі більше цікавляться можливістю здобути кваліфікацію у зручний і доступний спосіб.

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості впродовж 1,5 місяця групі безробітних із Луганської області було прочитано новий курс «Удосконалення умінь та навичок роботи з персональним комп’ютером». Навчання проводилося з використанням дистанційної форми, що зручно та економно для мешканців віддалених регіонів. На базіНовопсковськогорайонного центру зайнятості за участі викладачаСвітлани Бабєєвої та з онлайн підключенням педагогів Рівненського ЦПТО Наталі Гнедко, Василя Зданевича та Віктора Красовського слухачі опановували навчальну програму. Це вже друга з початку року група, яка в РЦПТО ДСЗ навчалася віддалено.

Присутні на підсумковому занятті методист Тетяна Кислюк та викладач Андрій Литвин підтвердили хороші знання слухачів і разом із Наталею Гнедко привітали групу. 

Якщо і Ви прагнете нових знань, бажаєте оптимізувати своє навчання та опанувати затребуваний напрям, - звертайтеся! Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості радо відкриває двері усім бажаючим!

м. Рівне, вул.Пирогова,8,

(0362) 68 37 95,

cpto@cpto.rv.ua.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.