Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині журналісти планують встановити всеукраїнський рекорд

У середу, 6 червня, острозькі журналісти (газети «Замкова гора», «Життя і Слово», «Давай») з нагоди професійного свята, Дня Острога та 20-річчя з часу виходу першого номера міської газети «Замкова гора» за сприяння Острозької райдержадміністрації та Острозької міської ради мають намір реалізувати унікальний проект «Найдовша газета в Україні», пише Давай - рекламно-інформаційна газета, Острог.

Його суть полягає в тому, що починаючи з Майдану Свободи (перед приміщенням Острозької районної ради), вулицями князів Острозьких, Героїв Майдану, проспектом Незалежності буде утворена стрічка з острозьких видань, довжина якої становитиме приблизно 800 метрів. Унікальне досягнення дав згоду зафіксувати Національний проект «Книга рекордів України». 

Аби здійснити задумане, потрібні помічники – ті читачі, які допоможуть встановити рекорд України. Ми підрахували, що потрібно приблизно 450 осіб, в тому числі 80 волонтерів. Ми плануємо розпочати акцію о 12:00 годині на Майдані Свободи. Після представлення учасників акції, короткого інструктажу, до кожного волонтера, який заздалегідь отримає від організаторів склейку газет, має долучитися чотири учасники встановлення рекорду. Вони разом відправляються на заздалегідь закріплену точку на маршруті. Там, за командою організаторів, вони розгортають склейку газети, сполучивши її із сусідніми. Таким чином має утворитися закрите коло. Представник Національного проекту «Книга рекордів України» та члени комісії виміряють довжину утвореної газети, порахують кількість учасників і занесуть дані до протоколу. Волонтер організовує згортання стрічки, записує прізвища учасників і передає їх організаторам. На все це відводиться менше 50 хвилин, бо о 13:00 годині в приміщенні районного Будинку культури мають розпочатися урочистості з нагоди Дня журналістів України. В їх ході буде вручено дипломи організаторам встановлення рекорду України, підбиватимуться підсумки голосування «20 найуспішніших мешканців Острожчини» та святковий концерт. 

Для успішного втілення у життя задуманого проекту необхідно все чітко продумати і організувати. Ми не можемо покладатися на випадок. Тому просимо наших читачів, активних мешканців Острога та району, гостей нашого краю, реєструватися волонтерами (уже маємо 40 осіб, тобто потрібно ще стільки ж), а також учасників – наразі зареєстрованих ще немає. До речі, їх функції полягатимуть в тому, щоб впродовж десь 20 – 30 хвилин потримати склейку газет. Завдання дуже просте й під силу всім фізично здоровим – від дітей молодшого шкільного віку до людей похилого віку. Реєстрація проводитиметься переважно за номерами мобільних телефонів в світлий час будь-якого дня: 097-500-20-81, 095-87-95-277, 093-840-10-72. Можна також телефонувати на стаціонарні номери телефонів 2-26-04 і 2-24-64, в період з 11:00 до 16:00 години в робочі дні.

Крім великої вдячності від організаторів встановлення рекорду України, всім учасникам акції ми плануємо вручити подяки за підписом організаторів акції. Це буде зроблено орієнтовно під час урочистостей (волонтерам) і після них. Щоб отримати подяку, потрібно не тільки заздалегідь зареєструватися, але й записатися у волонтера до розгортання склейки чи після її згортання. У випадку якщо не вдасться зареєструвати необхідну кількість учасників ми змушені будемо звертатися до співорганізаторів, щоб вони адміністративним методом допомогли організувати людей для реалізації проекту. Нам би не хотілося так робити, тому ще раз просимо мешканців Острожчини проявити активність і долучитися до нашої унікальної акції. Користуючись нагодою, запрошуємо всіх наших читачів на урочистості з нагоди професійного свята журналістів України. 

Об’єднаймося і встановімо разом новий рекорд, щоб прославити Острозький край!

З повагою Іван ГЛУШМАН, Анатолій ОНОШКО, Ольга ФІЛІНА

Читати також