Рівне Медіа

На Рівненщині знешкодили авіаційну бомбу часів Другої світової війни (ФОТО)

Днями під час обходу території лісу Решуцького лісництва Клеванського лісгоспу громадянином було виявлено вибухонебезпечний предмет, зовні схожий на авіаційну бомбу.

На місце виклику виїхала група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Піротехніками ДСНС даний боєприпас був ідентифікований, як авіаційна бомба АО-2,5 часів Другої світової війни. Даний боєприпас було вивезено у безпечне місце та знищено. 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області.

Читати також